بهترین VPS ارزان بدون KYC در ۲۰۲۶ — از $3*

VPS ارزان بدون KYC بر اساس هزینه واقعی ورود: Scout از $3* (1 vCPU/2 GB، شارژ $50+)، Sentry $7.50 با 2 vCPU/4 GB ECC — پورت نامحدود و فیلترینگ DDoS همراه.
VPS از $3* (شارژ $50+)، ذخیرهسازی ۱–۵ ترابایت NVMe از $24 در ماه با معادل سالانه، اختصاصی با IPMI از $30.80 در ماه. فاکتور رمزارزی، بدون KYC.
همین حالا راه بیندازیدخلاصه — جدول ارزان بدون KYC
پاسخ کوتاه: اینجا $7.50 در ماه یک کف تولیدی واقعی میخرد، و برچسب «از $3*» ورودی نانو را پوشش میدهد. Sentry با $7.50 حمل میکند 2 vCPU، 4 GB DDR4 ECC، 60 GB NVMe ($6.00 در ماه مؤثر روی قرارداد سالانه)، پورت نامحدود 1 Gbps، یک IPv4 اختصاصی بهعلاوه /64، و فیلترینگ باندلشده. رقبای این بازه قیمت معمولاً RAM را نصف میکنند، استخر burst بازی OpenVZ میفرستند، یا ترافیک را سقف میزنند. پله ورودی عملاً مساوی است؛ هزینه راهاندازی ایسلند
حساب $/GB پشت برچسب قیمت
تیتر «از $2» واحدهایی را پنهان میکند که اپراتور واقعاً حس میکند: RAM قابل استفاده و دیسک صادق. روی Sentry حساب اینطور خوانده میشود: $7.50 ÷ 4 GB = $1.88 بهازای هر گیگابایت ECC RAM، با 60 GB NVMe و پورت گیگابیتی نامحدود در همان رقم. برش $2 بازی OpenVZ با تبلیغ «1 GB burst تا 4 GB» محصول دیگری است — حافظه burst لحظهای که همسایه نود را بار میکند ناپدید میشود، و شما همچنان پوشش DDoS و یک IPv4 تمیز به خودتان بدهکارید.
Ranger با $12.50 حافظه را به 8 GB میرساند ($1.56/GB) و پورت را به 2.5 Gbps بالا میبرد. Warden با $19.00 در کنار 240 GB NVMe مقدار 16 GB DDR5 ECC میدهد — اولین سطحی که چند سرویس دیگر سر منابع با هم نمیجنگند. همین منحنی توضیح میدهد چرا این رتبهبندی از یک کف واقعی ۴ گیگابایت آغاز میشود، نه از یک پلن تزئینی ۵۱۲ مگابایتی.
| پلن | $/ماه | RAM | $/GB RAM | NVMe | پورت |
|---|---|---|---|---|---|
| Sentry | 7.50 | 4 GB | 1.88 | 60 GB | 1 Gbps |
| Ranger | 12.50 | 8 GB | 1.56 | 120 GB | 2.5 Gbps |
| Warden | 19.00 | 16 GB | 1.19 | 240 GB | 5 Gbps |
| Vanguard | 26.50 | 24 GB | 1.10 | 400 GB | 5 Gbps |
| Sentinel | 33.50 | 32 GB | 1.05 | 640 GB | 10 Gbps |
جایی که پیشنهادهای $2 بازی OpenVZ گاز میگیرند
- RAM «نامحدود» OpenVZ / Virtuozzo — استخرهای مشترک با سقف نرم؛ کامپایل همسایه OOM-کیلر شما میشود.
- KYC پس از اولین فاکتور — درخواست پاسپورت وقتی chargebackها یا تیکتهای سوءاستفاده انباشته شود میرسد.
- نامحدودِ استفاده منصفانه — سقف نرم ۱۰۰ مگابیتی یا سهمیه «نرم» ۱ ترابایتی که نامش به نامحدود تغییر کرده.
- DDoS بهعنوان فروش مکمل — حملهای که شما را خاموش میکند میتواند گرانتر از یک سال Sentry تمام شود.
- IPv4 مشترک / CGNAT — اعتبار ایمیل و API پیش از رساندن نسخه ۱ فرسوده میشود.
FYRHost بازی KVM با منابع مستند، حافظه ECC، یک IPv4 اختصاصی، و فیلترینگ داخل برچسب میفرستد. ارزان در این صفحه یعنی فاکتور کم بدون این عیبها — نه کوچکترین خانه جدول مقایسه.
Sentry یا Ranger — تصمیم
Sentry ($7.50) برای یک نقش مقاومسازیشده مناسب است: reverse proxy، یک CMS کوچک، یک بات تلگرام، هاب WireGuard، یک نود سبک. 4 GB ECC فضای تنفس صادقانهای برای Debian بهعلاوه یک استک است.
Ranger ($12.50) وقتی ارزشش را ثابت میکند که سرویسها جدا شوند (بات + DB + redis)، Docker compose از چند کانتینر بزرگتر شود، یا انتقال پایدار پورت 2.5 Gbps بخواهد. فاصله $5 معمولاً ارزانتر از ساعتهایی است که صرف فشردن Sentry میشود.
قرارداد سالانه پیش از تبدیل رمزارز ۲۰٪ از دلار کم میکند — Sentry به $72 در سال میرسد ($6.00 در ماه مؤثر). هیچ هزینه راهاندازی روی هیچ قراردادی اعمال نمیشود.
نردبان قیمت در یک نگاه
| پلن | $/ماه | vCPU | RAM | NVMe |
|---|---|---|---|---|
| Sentry | 7.50 | 2 | 4 GB | 60 GB |
| Ranger | 12.50 | 4 | 8 GB | 120 GB |
| Warden | 19.00 | 6 | 16 GB | 240 GB |
| Vanguard | 26.50 | 8 | 24 GB | 400 GB |
| Sentinel | 33.50 | 12 | 32 GB | 640 GB |
ظرفیت بهجای محاسبات؟ Storage VPS از $24 در ماه برای 1 TB NVMe باز میشود. سختافزار انحصاری؟ سرور اختصاصی از $30.80 در ماه روی همان حساب بدون KYC.
هر رده بودجه چه چیزی را راحت اجرا میکند
Sentry ($7.50) برای یک وظیفه اصلی ابعاد گرفته: reverse proxy، یک سایت وردپرسی یا ایستا کوچک، هاب WireGuard برای چند peer، یک بات تلگرام، یا کمککار نود سبک هرسشده. دو vCPU و 4 GB ECC با fail2ban، بهروزرسانیهای بیسروصدا و فایروال Debian را بدون لمس swap پایدار نگه میدارند. 60 GB NVMe دیسک محلی صادق است، نه سهمیه شبکهای که نیمهشب غافلگیرتان کند.
Ranger ($12.50) اولین پله دو-سرویس-و-یک-پایگاهداده است: بات + Postgres، Caddy + vault + git، یا staging کنار production. رسیدن به 8 GB RAM و پورت نامحدود 2.5 Gbps همان چیزی است که Docker Compose را از حالت خفه بیرون میآورد. Warden ($19.00) جایی است که استکهای ایمیل، Matrix با رسانه، و پنلهای چندسایتی دیگر سر حافظه نمیجنگند — 16 GB DDR5 ECC و 240 GB NVMe. رتبهبندی ارزان همچنان از Sentry آغاز میشود چون آن کف تولیدی است؛ نردبان بالاتر هست تا بعداً مجبور به تغییر پلتفرم نشوید.
پیشپرداخت سالانه پیش از تبدیل رمزارز ۲۰٪ از مجموع دلاری برمیدارد. نه هزینه راهاندازی هست، نه بازی «ماه اول رایگان بعد جهش»، و نه پرتگاه KYC میان Sentry و Ranger. این پیشبینیپذیری در هر تعریف صادقانهای از «ارزان» جا دارد، وقتی downtime و اصطکاک هویتی هم هزینه حساب میشوند.
چگونه قیمت بدون ترفندهای OpenVZ پایین میماند
ارائهدهندگان بودجه هزینه را با فروش بیش از حد RAM، بازیافت فضای IPv4 سوخته، یا خاموش نگهداشتن DDoS تا وقتی خاموش شدهاید کم میکنند. SKU $7.50 اینجا ایزولاسیون KVM، حافظه ECC، یک IPv4 اختصاصی + /64، PTR قابل ویرایش، و فیلترینگ را نگه میدارد — همان ویژگیهایی که یک سرور ارزان را زنده نگه میدارد. هر بیستویک موقعیت با یک قیمت پایه صورتحساب میشوند؛ نشستن در ریکیاویک همقیمت آمستردام است.
صورتحساب فقط-رمزارز هم سربار پردازشگر کارت را حذف میکند که بعداً بهشکل بررسیهای هویتی روی ابرهای بودجه برمیگردد. مونرو یا USDT-TRC20 گزینه بوتیکی نیست؛ تنها مسیر است. صفحهگستردهای که فقط بر دلار ماهانه مرتب میکند — با نادیده گرفتن KYC، سقف پورت و صداقت RAM — FYRHost را بهعنوان حداقل مطلق نشان نمیدهد، و آن صفحهگسترده محصول اشتباه را امتیاز میدهد.
هزینه مالکیت فراتر از برچسب
هاستینگ بودجه روزی رد میشود که DDoS، یک IPv4 سوخته، یا پرتگاه KYC وسط پروژه فرود آید. Sentry با $7.50 از الان فیلترینگ، IPv4 اختصاصی + /64، RAM ECC، و 1 Gbps نامحدود را باندل میکند — ردیفهایی که رقبا بعداً جدا صورتحساب میکنند. زمان بازسازی را هم بشمارید: بازی KVM با منابع مستند در یک بعدازظهر مهاجرت میکند، نه یک هفته دیباگ غافلگیریهای burst بازی OpenVZ.
قرارداد سالانه ($72 در سال، $6.00 در ماه مؤثر) مسیر تمیز تخفیف است — بدون هزینه راهاندازی، بدون تئاتر ماه اول. وقتی Docker یا Postgres آمد به Ranger ($12.50) بروید؛ پله پنجدلاری ارزانتر از جنگیدن با swap تمام میشود. آمستردام برای تأخیر، ریکیاویک وقتی سرور بودجه نقش اصلی حریم خصوصی را هم بازی میکند — قیمت به هر حال یکسان میماند.
پیکربندی پیشنهادی
پلن: Sentry — 2 vCPU، 4 GB DDR4 ECC، 60 GB NVMe روی پورت نامحدود 1 Gbps، $7.50 در ماه (سالانه مؤثر همان است). Scout (از $3*) شما را پوشش میدهد اگر 2 GB کافی باشد. موقعیت: آمستردام — تراکم AMS-IX کوچکترین پلن را در سراسر اروپا سریع حس میکند. فاکتور را با XMR یا USDT-TRC20 تسویه کنید.
Scout از $3* یا Sentry $7.50 — فقط رمزارز، بدون KYC در هیچجا.
همین حالا راهاندازی کنیدرتبهبندیها و راهنماهای بیشتر
- بهترین VPS بدون KYC زیر $10
- بهترین VPS فقط-رمزارز
- بهترین VPS بدون KYC با DDoS
- بهترین VPS مونرو ۲۰۲۶
- خرید VPS ناشناس
- بهترین VPS ناشناس برای اروپاییها
کمترین هزینه کل چقدر است؟
Scout با $5.49 در ماه روی چرخش ماهانه. Sentry (2 vCPU / 4 GB) با $7.50 اجرا میشود. هزینه راهاندازی وجود ندارد.
آیا پلن بودجه بیش از حد فروخته میشود؟
نه. ایزولاسیون KVM، RAM ECC، و منابع مستند — حافظه و هستهها مال شما هستند، هرگز استخر burstی نیستند.
میتوانم بعداً در نردبان بالا بروم؟
بله — ارتقا در پنل انجام میشود؛ یک پله بالاتر معمولاً به چیزی بیش از یک ریبوت نیاز ندارد.
چرا یک VPS دو دلاری نمیگیرم؟
این پیشنهادها معمولاً یعنی burst بازی OpenVZ، ترافیک سقفدار، یا KYC در راه. هزینه downtime و IP مسدودشده سریع از Sentry جلو میزند.
برای یک سایت فروشگاهی کوچک Sentry یا Ranger؟
برای ایستا یا CMS سنتری؛ وقتی Redis، صفها یا staging روی همان ماشین آمدند به رنجر بروید.
آیا فیلترینگ DDoS واقعاً در $7.50 همراه است؟
بله — هر پلن همراهش میفرستد، شامل Sentry و Storage.
آماده راهاندازی هستید؟
سرور را بسازید — VPS، ذخیرهسازی یا bare metal — رمز عبور را تعیین کنید و فاکتوری که میآید را بپردازید.